Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

5 200 SEK

2 500 SEK

SIDOBORD, Louis seize-stil, 1800-talets andra hälft, sannolikt Frankrike, underrede i metall med riklig dekor i form träskurna förgyllda ornament, sannolikt senare skiva i kalcit, höjd ca 52, 105x48 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Nagg, slitage, kompletterad

686459

2019-11-26