Konsolhyllor
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLHYLLOR, 2 st, 1900-talets början, en i gustaviansk stil, med hyllplan av mahogny, en i rokokostil med hyllplan av marmor, ca 58x21 respektive 18,5x11,5 cm
Marmorskiva med mindre nagg
686463
2019-10-07