Bordspendyl senempire
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, försilvrad urtavla med romerska siffror, svärtat och lackerat trä, förgylld dekor, höjd ca 50 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Färgbortfall, smärre skador, nyckel saknas
686466
2019-11-24