Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, försilvrad urtavla med romerska siffror, svärtat och lackerat trä, förgylld dekor, höjd ca 50 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Färgbortfall, smärre skador, nyckel saknas

686466

2019-11-24