Torsten Jurell

Torsten Jurell
Torsten Jurell
Torsten Jurell
Torsten Jurell
Torsten Jurell
Torsten Jurell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN JURELL (född 1951): Krabbklo, litografi på rispapper, signerad och numrerad 10/10, bladmått 97x65 cm.

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

686468

2019-10-16