Brudslöja
2019-10-08
686480
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUDSLÖJA, tidigt 1900-tal, handbroderad, mönster i form av blommor och blad, ca 280 cm
Åldersrelaterad slitage, ej examinerad för hål vid inskrivning