Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUDSLÖJA, tidigt 1900-tal, handbroderad, mönster i form av blommor och blad, ca 280 cm
Åldersrelaterad slitage, ej examinerad för hål vid inskrivning
686480
2019-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här