Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MEISSEN, figurin, porslin, Tyskland, 1800-tal, rokokostil, i form av pojke med vindruvor, polykromt bemålad, höjd ca 12 cm
Nagg
686481
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här