Fem Svenska Grafiker grafikmapp

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

GRAFIKMAPP, "Fem Svenska Grafiker", portfölj med 5 färglitografier, signerade och numrerade 218/360, bladstorlek ca 45x55 cm

Omfattar: Reinhold Ljunggren Tidig marsmorgon, Lennart Gram Vinterfågel, Roland Svensson Vinterskymning i Sandhamn, Nisse Zetterberg Medan det ännu är vinter.

686502

2019-10-08