Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934):"Non Violence", monogramsignerad, färglitografi, 5/90, 20x30 cm

686522

2019-10-07