Axel Axelson

Axel Axelson
Axel Axelson
Axel Axelson
Axel Axelson
Axel Axelson
Axel Axelson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL AXELSON (1854-1892): Kairo, signerad Axel Axelson, olja på duk, ca 57x33 cm

686536

2019-10-08