Väggur och barometer

Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer
Väggur och barometer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, BAROMETER, 2 dlr., mässing, 1900-talets början, dekor i form av rosett med lagerkrans, diameter ca 21, höjd 30 cm, nyckel medföljer

Slitage, urets tavla med skada

686540

2019-10-09