Matbord 6 stolar

Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1 illäggsskiva (70 cm), med 6 st stolar, 1900-talets mitt, ek, höjd ca 73 cm, diameter ca 115 cm, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

686548

2019-10-07