Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
HALSRING, silver, bergkristall, Karl-Erik Palmberg för Alton, Falköping 1967, diameter 12 cm, vikt 36 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre bucklor.
686553
2019-10-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner