Halsring silver samt bergkristall

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

HALSRING, silver, bergkristall, Karl-Erik Palmberg för Alton, Falköping 1967, diameter 12 cm, vikt 36 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, mindre bucklor.

686553

2019-10-13