Smyckesskåp
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMYCKESSKÅP, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, stomme fanerad i mahogny samt. lådor och dörrar med rotfaner, beslag i gulmetall, toppskiva med spegel samt sidodörrar med hängfunktioner, höjd ca 100, 51x30 cm
Smärre slitage
686590
2019-10-07