Lampetter mässing

Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-talets början, jugend, för två ljus vardera, höjd ca 23, längd 23 cm

Smärre slitage

686595

2019-10-10