Glöggkoppar och karaff

Glöggkoppar och karaff
Glöggkoppar och karaff
Glöggkoppar och karaff
Glöggkoppar och karaff
Glöggkoppar och karaff
Glöggkoppar och karaff

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

GLÖGGKOPPAR och TILLBRINGARE, 9 dlr, 1900-talets mitt, bestående av 8 glöggkoppar samt karaff, handmålad dekor med tomtar, höjd på glöggkoppar ca 7, karaff ca 27 cm

Smärre slitage

686601

2019-10-07