Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, märkt 4420, vit skärm, höjd ca 150 cm

Slitage, skärmen med fläckar

686602

2019-10-10