Gunnar Cyrén graal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
GUNNAR CYRÉN, pokal, Orrefors, graal, dekor i blått och vitt med texten "Mitt hjärta är ditt hjärta", signerad Orrefors Graal B1049-77 Gunnar Cyrén, höjd ca 24 cm
Smärre repor förekommer
686605
2019-10-07