Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, Vestervig Eriksen, Brdr. Tromborg, 1960-tal, stomme i teak, sits klädd i svart konstskinn

Smärre slitage

686610

2019-10-07