Klubbat för:
7 200 SEK
2 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Crystal", takarmatur, Ateljé Lyktan, 1970/80-tal, kupa i klarglas, innerdel i mässing med perforerad dekor, glaskupans höjd ca 33 cm
Slitage
686613
2019-10-10