Lampbord, 1 par

Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par
Lampbord, 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LAMPBORD, 1 par, G.T. Rackstraw, England, 1900-talets andra hälft, Idegran, beslag av mässing, en låda vid sarg samt ett hyllplan höjd 64, 61x51

Bruksslitage

686617

2019-10-08