Karikatyrer
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARIKATYRER (9) samtliga från omkring år 1900, tusch samt laveringar, två signerade W Gernandt och daterade 1897 samt F Röding och A Bäckman, mellan ca 28,5x14 - 40x36 cm
Slitage, fläckar, avrivna hörn,m gulnader och påskridter
686622
2019-10-08