Karikatyrer

Karikatyrer
Karikatyrer
Karikatyrer
Karikatyrer
Karikatyrer
Karikatyrer
Karikatyrer
Karikatyrer

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

KARIKATYRER (9) samtliga från omkring år 1900, tusch samt laveringar, två signerade W Gernandt och daterade 1897 samt F Röding och A Bäckman, mellan ca 28,5x14 - 40x36 cm

Slitage, fläckar, avrivna hörn,m gulnader och påskridter

686622

2019-10-08