Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
LUFTPISTOL, EM-GE, "Zenit", 1900-talets andra kvartal,
trästock med nätskuren kolv, kaliber 4,5 mm, originalask medföljer, längd ca 28
cm
bruksspår, kartong med slitage/skador, ej funktionstestad
686654
2019-11-03