Luftpistol, EM-GE, "Zenit",

Luftpistol, EM-GE,
Luftpistol, EM-GE,
Luftpistol, EM-GE,
Luftpistol, EM-GE,
Luftpistol, EM-GE,
Luftpistol, EM-GE,
Luftpistol, EM-GE,
Luftpistol, EM-GE,

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

LUFTPISTOL, EM-GE, "Zenit", 1900-talets andra kvartal,
trästock med nätskuren kolv, kaliber 4,5 mm, originalask medföljer, längd ca 28
cm

bruksspår, kartong med slitage/skador, ej funktionstestad

686654

2019-11-03