Bestickuppsättning mässing

Bestickuppsättning mässing
Bestickuppsättning mässing
Bestickuppsättning mässing
Bestickuppsättning mässing
Bestickuppsättning mässing
Bestickuppsättning mässing
Bestickuppsättning mässing
Bestickuppsättning mässing

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BESTICKSUPPSÄTTNING, 71 dlr, mässing, 1900-tal, märkta Thailand, bestående av: 8 matgafflar, 8 matknivar, 8 bordsgafflar, 8 bordsknivar, 8+8 skedar, 8+8 knivar, 2 set salladsbestick, samt 3 skedar, längder ca 16-26 cm

Repor förekommer

686655

2019-10-07