Kornett

Kornett
Kornett
Kornett
Kornett
Kornett
Kornett
Kornett
Kornett

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORNETT, 1900-tal, mässing, troligen Ahlberg & Ohlsson, stämpel med krona, längd ca 50 cm

Bucklor och slitage

686656

2019-10-07