Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
OTTO STRANDMAN (1871-1960): Porträtt föreställande konstnärens mor Sophie Augusta Strandman, signerad och daterad Otto Strandman 1890, kol på papper, ca 42,5x30,5 cm
686666
2019-10-07