Otto Strandman porträtt

Otto Strandman porträtt
Otto Strandman porträtt
Otto Strandman porträtt
Otto Strandman porträtt
Otto Strandman porträtt
Otto Strandman porträtt

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

OTTO STRANDMAN (1871-1960): Porträtt föreställande konstnärens mor Sophie Augusta Strandman, signerad och daterad Otto Strandman 1890, kol på papper, ca 42,5x30,5 cm

686666

2019-10-07