Otto Strandman Porträtt

Otto Strandman Porträtt
Otto Strandman Porträtt
Otto Strandman Porträtt
Otto Strandman Porträtt
Otto Strandman Porträtt
Otto Strandman Porträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OTTO STRANDMAN (1871-1960): Porträtt, troligen föreställande konstnärens far Per Axel Strandman, signerad och daterad Strandman 1896, olja på pannå, ca 27x21cm

686667

2019-10-07