Fåtölj 1950-tal

Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1950-tal, senare omklädd, tygklädsel, ben i betsad bok, höjd ca 67, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage

686687

2019-10-13