Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft, delvis skuren dekor, bonad björk, höjd 74, 101x59 cm

Lås saknas, smärre slitage

686694

2019-10-07