Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERTTU KUIKANMÄKI, draperilängder, 4 st, 1960-tal, handtryckta florala mönster på grön textil med detaljer i guld, 220x126 cm
Smärre slitage
686698
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här