Kerttu Kuikanmäki gardinlängder

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERTTU KUIKANMÄKI, draperilängder, 4 st, 1960-tal, handtryckta florala mönster på grön textil med detaljer i guld, 220x126 cm

Smärre slitage

686698

2019-10-07