Läsbord 1900-talets mitt

Läsbord 1900-talets mitt
Läsbord 1900-talets mitt
Läsbord 1900-talets mitt
Läsbord 1900-talets mitt
Läsbord 1900-talets mitt
Läsbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÄSBORD, 1900-talets mitt, vitmålad skiva, höj och sänkbart, på 3 hjul, läsbordets mått ca 60 x 37 cm

Bruksslitage

686700

2019-10-13