Stämpelklocka Rekord

Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord
Stämpelklocka Rekord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STÄMPELKLOCKA, omkring 1900, jugend, fodral i ek, urtavla märkt Rekord, höjd 122, 35x26 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, smärre skador, ej funktionstestad

686725

2019-11-24