Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Landskap med herrgård, signerad Alfr Th. olja på pannå, 12x31 cm

Smärre färgbortfall

686735

2019-10-07