Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON GEORGE MPATA (1942-1984): fågel, olja på masonit, signerad, 60 x 60 cm.
Ytslitage, smärre retuscher.
686737
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här