Simon George Mpata oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SIMON GEORGE MPATA (1942-1984): fågel, olja på masonit, signerad, 60 x 60 cm.

Kuntoraportti

Ytslitage, smärre retuscher.

686737

Päivämäärä:

2019-10-16