Simon George Mpata oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIMON GEORGE MPATA (1942-1984): fågel, olja på masonit, signerad, 60 x 60 cm.
Kuntoraportti
Ytslitage, smärre retuscher.
686737
Päivämäärä:
2019-10-16