Peter Frie litografi

Peter Frie litografi
Peter Frie litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER FRIE (född 1947), landskap, signerad och daterad Peter Frie -96, numrerad 112/290, färglitografi, bladmått 59x44,5 cm

Fläckar

686738

2019-10-07