Ferdinand Boberg akvarell

Ferdinand Boberg akvarell
Ferdinand Boberg akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Stockholms slott, signerad Boberg och daterad 1937, akvarell, bildens storlek 23,5 x 23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

686739

2019-10-16