Götrik Örtenholm oljemålning

Götrik Örtenholm oljemålning
Götrik Örtenholm oljemålning
Götrik Örtenholm oljemålning
Götrik Örtenholm oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTRIK ÖRTENHOLM (1913-2005): Franskt högsommar landskap, signerad och daterad G Örtenholm -37, olja på duk, 50 x 65 cm.

Krackelyr, mindre färgbortfall.

686741

2019-10-16