Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, importstämplar, för 3 ljus vardera, rokokostil, fyllda, höjd 21 cm
686742
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här