Fåtölj modern design

Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design
Fåtölj modern design

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-tal, oidentifierad formgivare, stomme i glas och metall med rotimitation, höjd ca 85, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage

686743

2019-10-13