Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-tal, oidentifierad formgivare, stomme i glas och metall med rotimitation, höjd ca 85, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage
686743
2019-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här