François-Xavier Lalanne litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LALANNE, François-Xavier (1927-2008): Ur "Allomorphoses", färhlitografi, signerad och numrerad X/XV, bildstorlek 25 x 22 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

686748

2019-10-16