Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LALANNE, François-Xavier (1927-2008): Ur "Allomorphoses", färhlitografi, signerad och numrerad X/XV, bildstorlek 25 x 22 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
686748
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här