Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Venedig, olja på duk, signerad François, 33,5 x 41,5 cm.
Krackelyr.
686749
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här