Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Venedig, olja på duk, signerad François, 33,5 x 41,5 cm.

Krackelyr.

686749

2019-10-16