Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAN WOLGERS (född 1955): Nedtagningen, signerad och daterad Dan Wolgers -98, 114/290, serigrafi, bladmått ca 58x44 cm
686758
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här