Dan Wolgers serigrafi

Dan Wolgers serigrafi
Dan Wolgers serigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

DAN WOLGERS (född 1955): Nedtagningen, signerad och daterad Dan Wolgers -98, 114/290, serigrafi, bladmått ca 58x44 cm

686758

2019-10-07