Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LIMOGES, moccakoppar med fat, 10 st., porslin, Frankrike, 1900-talets första hälft, cylinderformade, gul glasyr, guldkant, diameter ca 6-12 cm
Slitage, märken
686764
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här