Väggur 1700-tal

Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal
Väggur 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1700-tal, urtavla med romerska siffror, pressad plåt, höjd ca 46 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverat, kompletterat

686771

2019-11-24