Hängskåp nyrenässans

Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans
Hängskåp nyrenässans

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat i flertal träslag, höjd ca 80, 43x24 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, listdel med skada, nyckel saknas

686774

2019-11-24