Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOALETT, 18/1900-tal, locket märkt J Marino & Co, laggad, lock i bemålad och bronserad metall, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, sprickor
686782
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här